blupill

Blupill to projekt, który ma zrewolucjonizować nasz portfel wydatków na telefon komórkowy. Całość przedstawia się bardzo ciekawie i innowacyjnie. Projekt jest bardzo młody, ale by zachęcić większą ilość użytkowników wprowadził tzw. „stan darmowy” – możecie skorzystać z ich usług za darmo. Warto się pospieszyć bo promocja jest ograniczona czasowo.

Polecam: Androidowa rewolucja na świecie

Sam skorzystałem z tej promocji by zobaczyć o ile mogę zoptymalizować swoje koszty związane z abonamentem w swojej sieci komórkowej. Efekty nie były może powalające – okazało się, że wybrałem najlepszą opcję, której Blupill nie mógł już wziąć pod uwagę – umowa podpisana pół roku temu, w specjalnej promocji po przeniesieniu numeru. Tak czy inaczej w chwili obecnej mogę się cieszyć z tego, że mój abonament nie jest dwa albo trzy razy wyższy.

Zobacz także: Przegląd mobilnych systemów operacyjnych na świecie – luty 2011

Blupill wprowadził happy hour dla nowych użytkowników z racji pewnych problemów technicznych, jakie związane były z płatnościami za usługę. W chwili obecnej z usług serwisu możemy skorzystać nieodpłatnie, do czego szczerze namawiam, bo sądzę, że to projekt, który ma szansę zaistnieć na głębokich wodach.

 

Be Sociable, Share!