Nokia X1-00

Nokia X1-00

Nokia X1-00 to nowy model telefonu, który został zaprezentowany w dniu wczorajszym przez Nokię. To, czym się wyróżnia Nokia X1-00 to niewątpliwie dobra bateria – do 61 dni w trybie czuwania, a także niska cena – poniżej 35 Euro. Co więcej mogła zaoferować Nokia w tym modelu?

Polecam: iPhone 4 z pamięcią 64 GB – przeciek prosto z Chin

Nokia X1-00 to przede wszystkim muzyczna słuchawka dla wymagających – jak chwali się producent, powinna ona zadowolić kolejny miliard ludzi. Czy połączenie muzycznego telefonu z niską ceną i świetną baterią może przynieść aż tak dobry efekt sprzedażowy? Moim zdaniem kwestia ta jest bardzo wątpliwa, niemniej jednak Nokia X1-00 ma być sprzedawana na rynkach wschodzących, gdzie cena niewątpliwie będzie się liczyć.

Nokia X1-00

Nokia X1-00 wyposażona jest w slot kart MicroSD i wyjście słuchawkowe Jack 3,5mm. Ponadto w telefonie znajdziemy jeszcze radio Fm, latarkę, głośnik w tylnej części obudowy, kolorowy wyświetlacz 128×160 oraz interface Series 30.

Nokia X1-00

Nokia X1-00 trafi do sprzedaży na rynkach wschodzących w kwietniu tego roku. Cena słuchawki bez opłat dodatkowych i podatków wynosi 34 Euro. Telefon dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych – pomarańczowej, niebieskiej i czarnej.

Be Sociable, Share!