iPhone 5 QWERTY keyboard

Jest już iPad 2, teraz każdy z fanów marki Apple zastanawia się nad kolejną generacją telefonu iPhone 5 – ma być ponoć większa i ma posiadać klawiaturę QWERTY. Wśród znawców tematu nie cichną także przekonania, że Apple wypuści także małą i tanią wersję o nazwie iPhone Nano Phone.

Polecam: Nowy Apple iPad 2 z iOS 4.3 oficjalnie zaprezentowany. Cena już od 499$!

Według najnowszych przecieków najnowsza wersja telefonu od Apple – iPhone 5 ma być wyposażony w większy (4-calowy) wyświetlacz, przypomnijmy, że do tej pory wszystkie iPhony miały wyświetlacz 3,5 cala. To jednak jeszcze nie koniec – głównym newsem byłaby wysuwana klawiatura QWERTY. I choć do końca sam nie umiem w to uwierzyć sądzę, że tegoroczny iPhone będzie musiał się czymś wyróżniać – już nie będą wystarczyć slogany typu – cieńszy, zgrabniejszy, lepsze oprogramowanie itp.

Drugim newsem, który dotyczy obozu Apple, jest prawdopodobna premiera telefonu Apple iPhone Nano Phone. Po premierze Sony Ericsson’a Xperia Play – PSP Phone, jest bardzo możliwe, że Apple będzie chciało iść w podobnym kierunku – jest już telefon konsola (Xperia Play), to czemu nie miałby powstać telefon odtwarzacz muzyczny (Nano Phone)? Oczywiście takie sprzętu nie brakuje dzisiaj na rynku, jednakże słowa iPod i Nano są mocno utożsamiane z światem przenośnej muzyki, a włączenie ich do funkcji telefonu komórkowego mogłoby przynieść pozytywne rezultaty.

Czy iPhone 5 będzie rzeczywiście wyglądał tak, jak na zdjęciu do góry – przekonamy się już wkrótce. Do tego czasu pewnie jeszcze nie jedną plotkę na ten temat usłyszymy.

Via

Be Sociable, Share!