HTC Desire S HTC Wildfire S HTC Incredible S

Firma HTC poszła wybitnie w tonacje S-klasy przedstawiając trzy nowe modele telefonów – HTC Desire S, HTC Wildfire S oraz HTC Incredible S. Zaawansowane smartfony mają dodać coś nowego do koreańskiego producenta. Każdy z nich wykorzystuje HTC Sense, każdy działa na Androidzie, wszystkie są do siebie podobne – czym więc się różnią?

Polecam: Płatności mobilne NFC dla abonentów Ery i Orange

HTC Desire S

HTC Desire S, następca popularnego i nagradzanego HTC Desire, łączy najlepsze wzornictwo, moc i szybkość. HTC Desire S, inspirowany obudową HTC Legend, został wykonany z jednego bloku aluminium, co czyni go odpornym i wygodnym w użytkowaniu. HTC Desire S, dzięki nowemu procesorowi Qualcomm  Snapdragon MSM8255 1GHz, oferuje wyjątkową wydajność i moc. Przednia i tylna kamera zapewniają wideo wysokiej rozdzielczość, a ekran WVGA o przekątnej 3,7 cala doskonale nadaje się do obsługi multimediów.

HTC Desire S

HTC Desire S

HTC Wildfire S

HTC Wildfire S, bazujący na popularności HTC Wildfire, jest przystępnym cenowo kompaktowym i przyjaznym smartfonem zapewniającym rozbudowaną funkcjonalność. Pozwala użytkownikom uczestniczyć w życiu społecznym wykorzystując serwisy, takie jak Facebook, ale też komunikację głosową i tekstową. Smartfon umożliwia oznaczanie znajomych na zdjęciach przed wysłaniem na Facebooka oraz dzielenie się ulubionymi aplikacjami z Android Market za jednym naciśnięciem klawisza.

HTC Wildfire S jest jednym z najmniejszych telefonów HTC – mierzy 10,13 cm długości i 5,94 cm szerokości, wykorzystuje ekran dotykowy HVGA o przekątnej 3,2 cala.

Użytkownicy mogą podkreślić swoją indywidualność i wybrać spośród wielu kolorów, takich jak czerwony, niebieski, czarny i biały. Ekran główny telefonu jest w pełni definiowany i może być wypełniony ulubionymi aplikacjami, widgetami lub treściami. Aparat o rozdzielczości 5 megapikseli z funkcją automatycznej ostrości, rozszerzalna pamięć microSD™ i obsługa wielu formatów dźwięku oraz wideo czyni z HTC Wildfire S doskonały telefon multimedialny, który z łatwością mieści się w każdej kieszeni.

HTC Wildfire S

HTC Wildfire S

HTC Incredible S

Atrakcyjny HTC Incredible S, łączący najnowsze wzornictwo z funkcjonalnością, przeznaczony jest dla osób, które chcą się wyróżnić. HTC Incredible S pokazuje, co można osiągnąć łącząc wysiłki inżynierów i projektantów w celu uzyskania unikalnego telefonu. HTC Incredible S charakteryzuje się doskonale wyprofilowaną obudową, podkreślającą wewnętrzne komponenty telefonu. Dzięki jasnemu ekranowi SuperLCD WVGA o przekątnej 4 cale, rejestracja i przeglądanie filmów wideo HD nigdy nie było tak proste i przyjemne. Dźwięk dookólny stereo pozwala doświadczyć kinowej jakości odbioru w mobilnym urządzeniu.

HTC Incredible S, dzięki aparatowi o rozdzielczości 8 megapikseli z podwójną lampą błyskową, pozwala robić zdjęcia wysokiej rozdzielczości. Umożliwia też dzielenie się filmami, muzyką i zdjęciami wyświetlając je na telewizorze z wykorzystaniem technologii DLNA®. Dzięki przedniej kamerze wideo i funkcji rozmów wideo, użytkownicy będą mogli prowadzić prawdziwie multimedialną komunikację twarzą w twarz.

HTC Incredible S

HTC Incredible S

Dostępność

HTC Desire S, HTC Wildfire S i HTC Incredible S będą powszechnie dostępne dla klientów w Europie i Azji w drugim kwartale 2011 r.

Be Sociable, Share!