Samsung Galaxy S2

Samsung Galaxy S2

Tajemnicza zapowiedź smartfona Samsung Galaxy S2, którą mogliśmy oglądać kilka dni temu staje się już powoli legendą. Do sieci przedostały się właśnie dane dotyczące specyfikacji oraz autentyczne zdjęcie prasowe Samsunga Galaxy S2.

Można powiedzieć, że jest w pewien sposób przeciek kontrolowany – oficjalna odsłona telefonu Samsung Galaxy S2 ma nastąpić na targach Mobile World Congress w Barcelonie już w przyszłym tygodniu (dokładnie 13 lutego).

Polecamy także: Wyniki sprzedaży telefonów komórkowych w 2010 – Android urósł 10-krotnie!

Samsung Galaxy S2 wyposażony zostanie w ekran 4,3 Super AMOLED (800 x 480), procesor Qualcomm Snapdragon 8260 1 GHz dual-core, Bluetooth 3.0, WiFi 802.11 a/b/g/n i HSPA+. Urządzenie będzie bardzo cienkie i lekkie – tylko 8,49mm grubości oraz 116g wagi. Pierwszy model Galaxy S był nieco grubszy i cięższy (9,9mm i 119g). Na pokładzie S2 znajdziemy oczywiście system Android 2.3 z zaktualizowaną wersją Samsung TouchWiz. Jak narazie nie ma żadnych informacji odnośnie aparatu, ale należy się spodziewać, że będzie to aparat min. 8 Mpix z możliwością nagrywania filmów w jakości HD.

Dołącz do znajomych Dailymobile.pl na Facebook’u i bądź na bieżąco!

Myślę, że konkurencja ma się nad czym zastanawiać, a ja osobiście sądzę, że nowy Galaxy ma szanse powtórzyć wynik swojego pierwowzoru – ponad 10 milionów sprzedanych urządzeń.

Via

Be Sociable, Share!