Nokia E7 black

Nokia E7, podobnie jak wielcy zapowiadani poprzednicy smartfonów Nokii po raz kolejny ma przesunięcie daty sprzedaży. Czy Nokia w końcu coś z tym zrobi?

Po opóźnieniach w wejściu do sprzedaży kolejnych topowych smartfonów Nokii, powoli zaczyna kuleć reputacja firmy, jako tej porządnej i robiącej wszystko na czas. Wielu fanów marki spodziewało się, że model E7 wejdzie do sprzedaży już na początku tego roku – tak się nie stało. Prawdopodobnie model ten nie zostanie dopuszczony do sprzedaży w tym kwartale, a jego sprzedaż planowana jest dopiero na połowę kwietnia i to w UK.

Nokia E7 UK

Niestety Nokia po raz kolejny zawodzi swoich wiernych użytkowników, którzy z utęsknieniem czekają na kolejny topowy model. Kolejny news dotyczący tego modelu także nie napawa optymizmem – Nokia E7 ma kosztować 494.99 funtów, czyli ok. 2000zł. Czy w takim razie Nokie E7 mamy traktować jako coś znacznie lepszego od N8? Pytanie póki co należy pozostawić bez odpowiedzi.

Niestety reputacja marki kuleje, a to wielka szkoda… Mam tylko nadzieję, że telefon Nokia N9, który zapowiadany jest nieoficjalnie od kilku miesięcy szybko zostanie zapowiedziany, a jego sprzedaż nie przeciągnie się o następne pół roku w stosunku do premiery.

Be Sociable, Share!