Facebook Phone

Nie tylko w świecie technologii mobilnych często mówi się o powstaniu pierwszego telefonu od Facebook’a. Choć pogłoski te szybko były negowane przez włodarzy największego portalu społecznościowego na świecie to plotki wciąż nie cichną, a wrzawa podnosi się na hasło: Facebook Phone z Androidem od HTC.

Dołącz do fanów Dailymobile.pl na Facebook‚u – miej aktualny dostęp do wszystkich wpisów

Facebook Phone byłby z pewnością idealnym rozwiązaniem dla maniaków i uzależnionych użytkowników tego portalu. Dodatkowo gdyby telefon był sprzedawany tylko z opcją darmowego dostępu do Facebook’a. Wydaje się to być kwestią czasu. Facebook jest niesiony na szczyty popularności na całym świecie – nie może takiej okazji przepuścić i nie może czekać zbyt długo, bo kiedyś jego „notowania” zaczną spadać.

Najnowsze plotki mówią, że telefon komórkowy Facebook ma zostać stworzony przez HTC. Tego typu zlecenia były już przeprowadzane np. w przypadku rebrandingu Nexus’a One czy też Nexus’a S. Takie rozwiązanie wydaje się być najbardziej prawdopodobne. Kolejną ciekawostką jest planowana data premiery Facebook Phone’a – ma się ona odbyć na targach MWC 2011 w Barcelonie, które odbędę się już w przyszłym miesiącu. Na sam koniec warto wspomnieć o systemie – Android to idealny system w telefonach HTC, czy okaże się także na tyle dobry dla fanów Facebook’a?

Jak myślicie czy powstanie telefonu od Facebook’a to dobry pomysł? Czy ma szanse zaistnieć i przebić inne modele telefonów?

Via

Be Sociable, Share!