Nokia C2-01

Brytyjski oddział operatora Orange zapowiedział już wejście do swojej oferty dwóch niskobudżetowych telefonów. Będą to Nokia C2-01 oraz Nokia C1-01, które dostępne mają być w ofercie Pay As You Go.

Zobacz także: Nokia C2-01 – kolejny niskobudżetowy telefon

Oba telefony zaprezentowany zostały w listopadzie w zeszłym roku. Nokia C2-01 określana jest jako najtańszy telefon Nokii wykorzystująca sieć 3G. C2-01 wyposażona została w 2-calowy wyświetlacz QVGA, Bluetooth 2.1, radio z RDS, aparat 3,15 Mpix oraz slot kart pamięci microSD. Pełną specyfikację oraz prezentację Nokii C2-01 znajdziecie w tym wpisie.

Nokia C2-01 Orange UK

Natomiast Nokia C1-01 nie wykorzystuje sieci 3G i posiada bardzo ubogą specyfikację – wyświetlacz 1.8 cala, aparat VGA, 3,5mm Jack i slot kart pamięci microSD.

Nokia C1-01 Orange UK

Choć operator Orange nie poinformował, kiedy dokładnie słuchawki trafią do sprzedaży – należy się spodziewać, że nastąpi to lada dzień.

Zawsze w tego typu słuchawkach (tanich i ubogich) intryguje mnie ich komercyjny sukces, który wykorzystywany jest przez operatorów – telefon za 1zł w abonamencie 25zł – najlepsza oferta na rynku. Czy Wy też macie takie odczucia?

Via

Be Sociable, Share!