Samsung Wave II S8530

Samsung Wave II S8530, który został zaprezentowany w październiku zeszłego roku trafił już do sprzedaży. Premierowa sprzedaż piątego modelu Samsunga z systemem Bada OS odbyła się za naszą zachodnią granicą – w Niemczech. Jaka jest jego cena?

Zobacz także: Nexus S – specyfikacja

Samsung postanowił wybrać jeden z największych rynków telefonii komórkowej w Europie na premierową sprzedaż swojego nowego smartfona. Samsung Wave II S8530 wyposażony jest w wyświetlacz 3,7 cala Super LCD WVGA (w przeciwieństwie do pierwszego modelu Wave – 3,3 cala Super AMOLED). Ponadto w telefonie znajdziemy: HSDPA, WiFi, GPS, DNSe, aparat 5 Mpix z funkcją nagrywania filmów w jakości HD (720p). Słuchawka wyposażona została w mocny procesor ARM Cortex A8 o taktowaniu 1 GHz.

Samsung Wave II S8530 kosztuje 429 Euro (ok. 1700zł). Jest jednak dostępny w znacznie niższej cenie w sklepie Amazon.de – 291 Euro (ok. 1200zł). Szkoda tylko, że Amazon.de nie udostępnia darmowych przesyłek do Polski, tak jak ma to miejsce w brytyjskim oddziale.

Zobacz także: Infografika: Porównanie telefonów z Windows Phone 7

Niewątpliwie nowe wcielenie modelu Wave to ciekawa propozycja. Niemniej jednak martwić może słabszy wyświetlacz. Super AMOLED był wyświetlaczem, który przyciągał i przekonywał wielu do zakupu pierwszego modelu Wave, czy zaważy to na sprzedaży Samsunga Wave II S8530?

Via

Be Sociable, Share!