Nokia app Drum Machine

Jeśli nie widzieliście jeszcze jak działa aplikacja Loop, to radze przygotować się na mocniejsze brzmienie. Tym razem chciałbym napisać kilka słów o bardzo, ale to bardzo rozbudowanej aplikacji Drum Machine, która dostępna jest w Ovi Store z przeznaczeniem na telefony Nokia z systemem Symbian S60v5. Zapraszam do czytania i zobaczenia video-recenzji aplikacji.

Zobacz także: Loop – niesamowita aplikacja dla Symbian^3

Aplikacja Drum Machine wydaje się być świetnym uzupełnieniem konsolety dla DJ’a – umożliwia ona tworzenie nowych setów w dowolnych kombinacjach, dowolnych prędkościach itp. Wydaje mi się, że jest to jedna z najbardziej rozbudowanych aplikacji na telefon komórkowy i w pierwszej chwili gdy zobaczyłem poniższe video zastanawiałem się czy nie chodzi tutaj czasami o program komputerowy.

Zobacz także: Nokia Snow Globe – poczuj święta w swoim telefonie

Oczywiście za trud w stworzenie tak rozbudowanego narzędzia, jakim jest aplikacja Drum Machine musimy zapłacić – i to nie mało – 21,96zł. Aplikacja jest oczywiście dostępna w sklepie Ovi Store – link.

Drum Machine kompatybilne jest z telefonami Nokia z systemem Symbian S60v5, m.in.: Nokia 5800 XpressMusic, Nokia N97, Nokia C6 czy też Nokia N97 Mini itp.

Via

Be Sociable, Share!