Samsung Nexus S

Google Nexus S kilka dni po premierze w USA trafił na rynek europejski. Na chwilę obecną jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii, ale z pewnością już wkrótce zobaczymy go w innych europejskich krajach, jak i w Polsce. Zobaczmy zatem ile kosztuje Nexus S w Wielkiej Brytanii?

Zobacz także: Nexus S – specyfikacja

Google Nexus S jest dostępny poprzez sieć sklepów Carphone Warehouse, a jego cena jak na razie nie zachęca do kupna, choć nie powala. Carphone Warehouse proponuje zakup smartfona w dwóch opcjach – bez Simlocka i bez podpisywania umowy z operatorem w cenie 429,99£ (ok. 2020zł) lub też możliwość otrzymania telefonu za darmo w zamian za podpisanie umowy z abonamentem od 30£ miesięcznie w sieciach Vodafone oraz O2. Słuchawka dostępna jest także w innych angielskich sieciach – Orange, T-Mobile.

Przypominam także, że telefon Google Nexus S to następca pierwsze telefonu od Google – Nexus One. Premiera tego smartfona miała miejsce 16 grudnia w USA. Natomiast Anglia, jako pierwszy europejski kraj umożliwia zakup Nexus S.

Polecam: Nexus S vs iPhone 4 – porównanie smartfonów

Cena za telefon Google Nexus S nie jest wygórowana gdy porównamy ją do innych „topowych” smartfonów z tego roku – Nokia N8 czy iPhone 4. Warto jednak zwrócić uwagę, że producentem telefonu jest Samsung, który charakteryzuje się zazwyczaj niższymi cenami słuchawek z wyższej półki, w porównaniu do konkurencji.

Be Sociable, Share!