aplikacja-toshl

Toshl to darmowa aplikacja, która dostępna była dotychczas na telefonach Nokia N900 z systemem Maemo. Developerzy postanowili rozszerzyć dostępność aplikacji o nowe modele telefonów, dlatego też stworzyli wersję Toshl na Symbian^3. Aplikacja Toshl działa na zasadzie pamiętnika (raportu) finansowego. Możemy tutaj zarówno wpisywać na co wydaliśmy daną kwotę pieniędzy, ale także sprawdzać jaką część swojego budżetu wydajemy na dane dobra. Aplikacja ta będzie świetnym rozwiązaniem dla tych, co liczą się z pieniędzmi i chcą mieć kontrolę nad własnym portfelem.

Zobacz także: Loop – niesamowita aplikacja dla Symbian^3

Toshl umożliwia wpisywanie kwot, które wydaliśmy w danym dniu. Następnie możemy przeglądać na co jaką część pieniędzy wydajemy każdego dnia. To jednak nie wszystko, aplikacja Toshl umożliwia także dodawania tagów, tworzenie zaawansowanych raportów, które możemy zapisać w formacie: CSV, Excel, PDF, Google Docs (online), a także umożliwia synchronizowanie danych z bazą dostępną w wersji PC.

Aplikacja Toshl kompatybilna jest z następującymi modelami telefonów Symbian^3:

  • Nokia N8,
  • Nokia C6-01,
  • Nokia C7,
  • Nokia E7

Pobierz aplikację Toshl na swój telefon odwiedzając stronę Ovi Store. Aplikacja nie jest dostępna na blogu z racji dużej wielkości pliku – ponad 13MB. Przy pobieraniu aplikacji należy wykorzystać połączenie WiFi.

Be Sociable, Share!