Aplikacja loop

Loop to niezwykła aplikacja skierowana do właścicieli telefonów Nokia N8, Nokia C7, Nokia C6-01, Nokia E7. Aplikacja opiera się na działaniu wirtualnego gramofonu, na którym możemy dodawać kolejne dźwięki, skretche i brzmienia. Jeśli nie jesteś DJ i na co dzień nie bawisz się w miksowanie muzyki to ta aplikacja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zapraszam na krótką recenzję z mojego loop’owania na aplikacji Loop oraz do obejrzenia niecodziennego spotu reklamowego tej aplikacji.

Zobacz także: Prezentacji aplikacji ipla na Nokii N8

Aplikacja Loop na telefony z systemem Symbian^3 umożliwia nakładanie na siebie dźwięków – zabawę z nimi. Dodatkowo utworzony set możemy zapisać na swoim telefonie – puszczać znajomym, ustawić jako dzwonek w telefonie czy podzielić się swoją artystyczną duszą na Facebooku. Do wyboru mamy kilka standardowych podkładów, które charakterystyczne są dla danego stylu muzycznego – hip hop, funky, regae i inne. Ponadto za swój podkład możemy użyć własnych piosenek, które mamy zapisane na telefonie. W dalszej części możemy dokładać poszczególne dźwięki do naszego „podkładu – matki”. Do dyspozycji mamy także mikser na którym możemy ściszać poszczególne dźwięki.

Z powyższego opisu może wynikać, że aplikacja jest rozbudowana, a interfejs nie łatwy w użyciu. Nic bardziej mylnego, poszczególne sekwencje w aplikacji załapiecie w mig. Osobiście jestem zachwycony tą aplikacją i ustawiłem sobie nawet swój set jako dzwonek w telefonie 🙂

Zobacz także: Aplikacje Symbian: Nokia Battery Monitor

Aplikacja Loop na telefony Nokia N8, Nokia C7, Nokia C6-01, Nokia E7 do pobrania jest za darmo z Ovi Store – użyj WiFi do pobierania aplikacji, ponieważ zajmuje ona aż 15MB.

Na sam koniec, materiał video promujący niecodzienną aplikację Loop.

Be Sociable, Share!