PrawoJazdy aplikacje iPhone

Droga do zdania kursu na prawo jazdy i otrzymanie dokumentu do podróżowania jako kierowca jest kręta i pozbawiona zazwyczaj przyjemnych wrażeń. Sam egzamin na prawo jazdy składa się z części praktycznej (jazda po mieście) oraz z części teoretycznej (rozwiązanie bezbłędnie testu z wiedzy). Aplikacja PrawoJazdy na iPhone’a w świetny sposób przygotuje Nas do egzaminu z wiedzy na temat ruchu drogowego. Zobaczmy zatem co oferuje ten pożyteczny program.

Zobacz także: Aplikacje iPhone: YouSanta – przygotuj się do świąt!

Z racji na szybką „ulotność” wiedzy o ruchu drogowym aplikacja ta będzie świetnym rozwiązaniem zarówno dla przyszłych kierowców, jak i tych już korzystających z dobrodziejstwa motoryzacji. Dostępność do aplikacji w telefonie nie jest ograniczona i w każdej wolnej chwili możemy z niej skorzystać, dlatego też chyba warto się w nią zaopatrzyć, zwłaszcza, że stworzona została przez polskich developerów, w oparciu o aktualne przepisy dotyczące ruchu drogowego.

Aplikacja PrawoJazdy to:
– 948 aktualnych pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy w kategoriach A B C D i T.
– szczegółowy opis 331 znaków drogowych używanych w Polsce
– szczegółowe informacje o 61 ośrodkach ruchu drogowego
– informacje przydatne dla kursantów, takie jak aktualny cennik egzaminów itp.
– przewodnik po aplikacji umożliwiający szybkie zapoznanie się z aplikacją.
– zawsze aktualne pytania testowe i pozostałe informacje dostępne w aplikacji dzięki modułowi aktualizacji bazy danych przez internet.
– moduł Egzamin umożliwiający symulację prawdziwego egzaminu teoretycznego na prawo jazdy z wybranej kategorii, z możliwością przerwania go i powrócenia do niego w późniejszym czasie.
– po zakończeniu egzaminu możliwość przeglądu pytań testowych.
– moduł Nauka dający do dyspozycji dwa tryby nauki testów z wybranych zagadnień, tryb Przeglądania i tryb Sprawdzania
– tryb Przeglądania to nauka testów poprzez przeglądanie poprawnych odpowiedzi.
– tryb Sprawdzania to nauka testów poprzez zaznaczenie odpowiedzi, a w następnym kroku sprawdzenie jej poprawności.
– nauka testów w trybie sprawdzania odbywa się do skutku, to znaczy, że błędne odpowiedzi powtarzane są tak długo aż udzielone zostaną poprawne odpowiedzi.

Aplikacja jest dostępna tylko w języku polskim.

Aplikację PrawoJazdy możemy pobrać oczywiście z App Store i obsługuje ona telefony iPhone oraz urządzenia iPod Touch i iPad. Koszt aplikacji to 2,99$przejdź do App Store.

Be Sociable, Share!