dailymobile.pl

Jak zdążyliście już dzisiaj zaobserwować blog dailymobile.pl przeszedł całkowitą metamorfozą. Zmieniona została szata graficzna, system komentarzy, zaktualizowany został silnik oraz naniesione zostały inne poprawki, które mają wspomagać korzystanie z bloga. Zachęcam do przeczytania dalszej części wpisu, w której dowiedzie się kto był odpowiedzialny za ten projekt i komu należą się podziękowania.

Za projekt odpowiedzialni byli: Łukasz Kowalewski, który stworzył szatę graficzną według mojego pomysłu; Szymon Skulimowski, który odpowiedzialny był za kodowanie strony oraz Igor Chudy, który odpowiadał za końcowe poprawki zarówno graficzne, jak i w kodzie strony. Podziękowania należą się także Tomkowi Fiedorukowi, który doradzał mi w kwestiach różnych rozwiązań, które mają przynieść większą użyteczność stronie. Wszystkim tym osobą dziękuje bardzo.

Na sam koniec chciałbym także podziękować czytelnikom – bez Was tej strony by nie było, a jest już Was ponad 100.000 miesięcznie. Dziękuje za każde odwiedziny, bo to znaczy, że to co piszę jest dla kogoś przydatne i komuś służy. Zachęcam do kolejnych, częstych odwiedzin.

Be Sociable, Share!