Giorgio Armani Samsung Galaxy S

Dwie wielkie korporacje znane na całym Świecie po raz kolejny połączyły swoje siły, tym razem we współpracy firm Giorgio Armani i Samsunga urodziło się dziecko o nazwie Giorgio Armani Samsung Galaxy S. Jest to oczywiście specjalna wersja znanego już modelu Galaxy S, która została doposażona o specjalne dodatki.

Podobnie jak pierwowzór – Samsung Galaxy S, również ekskluzywna wersja Armanii wyposażona została w system Android w wersji 2.2. Podobne są także inne szczegóły techniczne tych dwóch modeli telefonów – ekran dotykowy Super AMOLED, Social Hub oraz aplikację SWYPE, która pozwoli na błyskawiczne pisanie wiadomości.

Zobacz także: Samsung Galaxy S – sprzedaż 200.000 sztuk w 10 dni!

Giorgio Armani Samsung Galaxy S został wykonany z nieco innych produktów, tak by móc się wyróżniać od swoich starszych braci. Tak więc tylna część obudowy jest wykonana z metalu i zdobiona specjalnym wzorami stworzonymi przez mistrza piękna.

Telefon już od grudnia w sprzedawany będzie w ekskluzywnych butikach Armaniego we Włoszech. Samsung i Armani planują wprowadzenie telefony także na inne rynki wraz z rozpoczęciem nowego roku (2011). Cena nie została niestety ujawniona.

Be Sociable, Share!