Nokia E7

Nokia E7 zaprezentowana została w tym samym czasie co Nokia C6-01 oraz C7. Dwa ostatnie modele telefonów są już dostępne w oficjalnej sprzedaży, kiedy więc pojawi się Nokia E7? Nokia potwierdziła już termin premiery w sklepach.

Zobacz także: Nokia E7 – oficjalna prezentacja prosto z Nokia World 2010

Jak podała Nokia na swoim oficjalnym koncie Twitterze, E7 ma trafić do sklepów już 10 grudnia, tak więc za miesiąc. Czy okaże się ten model gwiazdkowym hitem – osobiście w to wątpię, ponieważ grupę odbiorców tego smartfona będą tworzyć ludzie z biznesowych kręgów, choć patrząc na specyfikację tego modelu jest to Nokia N8 z wysuwaną klawiaturą, co w moim odczuciu jest dużym plusem.

Zobacz także: Nokia E7 w pierwszej prezentacji video

Przypomnijmy, Nokia E7 to najnowszy smart fon należący do Eseries, wyposażony został w pełną klawiaturę typu QWERTY oraz bardzo wygodny wyświetlacz 4 cale (640 x 360 pikseli). Ponadto E7 wyposażona została także w: HSDPA, WiFi, GPS z darmowymi mapami Ovi, QuickOffice (szybki podgląd dokumentów typu Word), Dolby Digital Plus Surrounf Sound, port HDMI, wyjście słuchawkowe Jack 3,5mm, aparat 8 Mpix z podwójną lampą LED i możliwością nagrywania video w jakości HD (720p), pamięć wewnętrzną 16GB. Cena telefonu Nokia E7 ma wynieść 495 Euro bez opłat, czyli powyżej 2000zł.

Be Sociable, Share!