iPhone współlokator

Współlokator to strona internetowa, z której swego czasu sam korzystałem. Jest ona przeznaczona dla osób, które szukają lub mają do wynajęcia pokój lub też lokum. Strona jest bardzo pomocna i dzięki niej możemy szybko i w łatwy sposób znaleźć interesującą Nas ofertę. Teraz strona została przystosowana do potrzeb mobilnych użytkowników i jest dostępna jako aplikacja na iPhone’a. Zobaczmy zatem jakie zalety posiada Współlokator na iPhone’a?

Zobacz także: Light Control – zamieni Twojego iPhone’a w dyskotekową kule

Poza standardowym wyszukiwaniem interesujących Nas ofert (podobnie jak na stronie WWW), mamy tutaj do dyspozycji interaktywną mapkę, która zintegrowana jest z GPS’em. Po naciśnięciu wybranego obiektu a mapce pojawia się informacja o nim. Ponadto wybrane oferty możemy dodać do ulubionych, dzięki czemu nie zapomnimy o ważnych ofertach. Aplikacja Współlokator na iPhone’a umożliwia wysyłanie i odbieranie bezpośrednio maili oraz ma możliwość bezpośredniego łączenia się z numerem z interesującej Nas oferty.

Zobacz także: Bord – szkolna tablica dla iPhone’a

Aplikacja dostępna jest w App Store pod nazwą Easyrommate, ponieważ strona Współlokator należy do tej grupy. Jednakże nie przeszkadza to w niczym, ponieważ aplikacja jest dostępna w języku polskim i przystosowana do lokalnych warunków. Aplikację możemy pobrać za darmo – link.

Be Sociable, Share!