Nokia X2-01 Nokia X2-01

Nokia X2-01 to najwidoczniej kolejny model telefonu, który oficjalnie zostanie zaprezentowany przez Nokie w najbliższym czasie. Póki co jednak do sieci przedostały się pierwsze zdjęcia tego telefonu oraz specyfikacja – na co możemy liczyć w tym modelu, czy warto go kupić?

Według branżowych portali Nokia X2-01 zbliżona jest wyglądem do Nokii C3. W moim osobistym uznaniu X2-01 przedstawia się jak król brzydoty z tandetnym plastikiem, a Nokia C3 wygląda przy niej jak świeżo upieczona Miss World. Oczywiście wygląd zewnętrzny telefonu jednym może się spodobać, innym nie – kwestia gustu, a o gustach jak wiemy nie należy rozmawiać:) Przejdźmy zatem do nieoficjalnej specyfikacji telefonu.

Zobacz także: Nokia X2 w bardzo niskiej cenie oficjalnie zaprezentowana

Poza widoczną klawiaturą QWERTY, Nokia X2-01 wyposażona ma być w klasyczny (niedotykowy) ekran 2,44 cala. Telefon będzie pracować na systemie S40, co w moim uznaniu jest gorszym rozwiązaniem niż zastosowanie Symbiana S60v3. Oczywiście model ten posiadać będzie również Bluetooth, radio FM slot kart pamięci microSD oraz aparat foto 3 Mpix.

Zobacz także: Nokia E5 – prezentacja telefonu

Jedynym plusem nieatrakcyjnej Nokii X2-01 może być jej atrakcyjna cena, choć jeśli wygląda w rzeczywistości tak jak na zdjęciach, to nawet cena tutaj nie pomoże.

Be Sociable, Share!