Złap taxi Złap taxi

Złap Taxi to jak sama nazwa wskazuje aplikacja służąca do zamawiania taksówek. Myli się ten, kto twierdzi, że aplikacja będzie nieprzydatna na polskim rynku – wręcz przeciwnie, została ona stworzona przez zespół Łukasza Indyka i przeznaczona do użytku w Polsce. Aplikacja jest bardzo przydatna i obsługuje aż cztery różne platformy – iOS (iPhone), Android, Bada OS oraz Java.

Zobacz także: Demotywatory, Mistrzowie oraz Komixxy na Androida

Aplikacja jest darmowa – zarówno w przypadku jej pobrania, jak i używania (chyba, że użyjemy namierzanie GPS). Złap Taxi działa na obszarze 60 większych miast w Polsce i na chwilę obecną znajdują się w niej 350 korporacji taksówkarskich z całej Polski. Jest ona dostępna zarówno w języku polskim jak i angielskim. Aplikacja umożliwia między innymi: wyszukiwanie GPS, aktualny cennik danej taksówki, możliwość przeglądania korporacji taksówkarskich według ceny za kilometr. Dodatkowymi plusami aplikacji jest niewątpliwie łatwość w obsłudze oraz zapewnienie o częstych aktualizacjach.

Zobacz także: iPhone apps: Worms 2 Armageddon

Twórcy aplikacji Złap Taxi traktują ten projekt jako działanie hobbystyczne, jednakże pozwolił im on zająć 3 nagrodę w konkursie Bada Cup i zgarneli 30 000zł. Cieszę się tym bardziej, że chłopakom się powiodło i że stworzyli aplikację, która ma sens i jest przydatna. Sam się ostatnio złapałem na tym, że nie posiadałem aktualnego numeru do korporacji taxi. Teraz wystarczy się zaopatrzyć w darmową aplikację Złap Taxi, co polecam każdemu. Czekamy jeszcze na wersję dla Symbiana – z pewnością ucieszyłoby to posiadaczy Nokii.

Be Sociable, Share!