Avatar HD

Gameloft oficjalnie zaprezentował gry w wersji HD, które są dostępne dla telefonów z systemem Symbian^3 – Nokia N8 i Nokia C7 (obecnie). Jakość grafiki w tych grach robi rzeczywiście wrażenie – zapraszam do obejrzenia prezentacji video pojedynczych tytułów. Znajdziecie tam również krótkie opisy gier i bezpośrednie linki do Ovi Store.

Avatar HD

Przenieść się w świat James’a Cameron’a w grze Avatar HD na Nokie N8. Gra jest już dostępna w Ovi Store w cenie 9,79zł (jak wszystkie gry w tym wpisie) – jak na grę w wersji HD nie jest to wygórowana cena, a z pewnością dostarczy ona wielu emocji. Pobierz gre!

Guitar Rock Tour 2

Stań na wysokości zadania – zostań profesjonalnym gitarzystą lub perkusistą i zagraj najsławniejsze rock’ roll’owe tracki na swojej komórce. Wszystkich tych niezapomnianych dźwięków i emocji dostarczy Ci gra Guitar Rock Tour 2 na Nokie N8. Pobierz gre!

Asphalt 5 HD

Niezapomniana dawka adrenaliny, dostęp do 29 modeli samochodów z najlepszych stajni świata – Audi, Ferrari, Lamborghini czy Ducati; dodatkowo masz do wyboru 12 różnych torów – od St. Tropez po Las Vegas. Jeśli nigdy na te cacka nie było Cię stać, teraz w łatwy sposób możesz doznać tych wrażeń dzięki grze Asphalt 5 HD w wersji dla Symbian^3. Pobierz gre!

Be Sociable, Share!