Bord app

Bord to niesamowita aplikacja na iPhone’a oraz iPad’a, która święci triumfy w App Store. Dodatkowym smaczkiem dotyczącym aplikacji jest fakt, że za jej realizację odpowiedzialna jest polska firma – Pixle. Zapraszam do obejrzenia na video, jak wygląda dokładnie działanie aplikacji Bord na iPhone’a oraz przeczytaniu o kilku ciekawych funkcjach.

Zobacz także: iPhone App: Nagość powróciła w wielkim stylu

Aplikacja Bord z pewnością przyda się przede wszystkim rodzicom, którzy posiadają małe dzieci. Jak wiemy, mały dzieci potrzebują koniecznie mieć ciekawe zajęcie, dlatego też firma Pixle wymyśliła aplikację, która będzie przypominała tablicę szkolną z kolorową kredą. Twoje dziecko może pochwalić się swoim talentem artystycznym rysując kolejny portret mamy lub taty. Dodatkowo aplikacja może spełniać funkcję edukacyjną – nauka pisania alfabetu czy też obliczanie zadań matematycznych. Na sam koniec możemy przesłać malowidła dzieci do innych członków rodziny czy znajomych w formie maila lub też podzielić się dokonaniami n Facebook’u.

Zobacz także: iPhone App: styropianowe piłkarzyki

Bord na iPhone’a jest dostępne w App Store i kosztuje tylko 0,99$ lub 0,79 Euro – chyba warto poświęcić taki drobny wydatek, choćby dlatego by mieć godzinę spokoju dla siebie i godzinę zabawy dla dziecka. Aplikację zakupicie pod tym linkiem.

Be Sociable, Share!