Nokia N8 vs Nokia C7

Nokia N8 wraz z modelem Nokia C7 to najnowsze i najbardziej zaawansowane smartfony fińskiego producenta, jakie dostępne są na rynku. Zapraszam do obejrzenia porównania telefonów Nokia N8 i Nokia C7, a także do przeczytania specyfikacji dotyczącej tych urządzeń.

Nokia N8 – specyfikacja:

Nokia N8 to smartfon, który na rynku dostępny jest od października 2010 roku. Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych telefonów Nokii w tym roku. Swoją specyfikację ma imponującą: począwszy od nowego systemu operacyjnego Symbian^3 po duży, wygodny i oczywiście dotykowy wyświetlacz AMOLED o wymiarach 3.5 cala. Nokia N8 została wsparta także wysokiej jakości aparatem 12 Mpix. z możliwością nagrywania video w jakości HD (720p) oraz możliwością przegllądania zdjęć i filmów na ekranie telewizora dzięki złączu HDMI. Ponadto smartfon został wyposażony w A-GPS, który współpracuje z mapami OVi, a także Bluetooth 3.0, 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością poszerzenia jej do 32GB, WiFi, odtwarzacz multimedialny (w tym możliwość odtwarzania plików DivX0, cyfrowy kompas. Telefon można obecnie kupić w Polsce już od 1849zł.

Zobacz także: Gdzie najtaniej kupić Nokie N8 w Polsce?

Nokia C7 – specyfikacja:

Nokia C7 to bardzo zbliżony model względem N8 – podobny technicznie, ale całkowicie inny pod względem wizualnym. Nokia C7 posiada system Symbian^3 wsparty dotykowym wyświetlaczem 3,5 cala typu AMOLED. Ponadto słuchawka została wyposażona w aparat 8 Mpix, który także posiada możliwość nagrywania filmów w jakości HD (720p) i posiada podwójną lampę LED. Smartfon ma także: 8GB wbudowanej pamięci (rozszerzenie do 32GB dzięki slotowi microSD), radio FM, transmiter, TV-out, cyfrowy kompas, QuickOffice, Adobe Reader, WiFi, A-GPS z Ovi Maps 3.0.

Zobacz także: Nokia C7 – prezentacja telefonu

Zapraszam do obejrzenia porównania telefonów Nokia N8 vs Nokia C7.

Be Sociable, Share!