Nokia N8 allegro

Nokia N8 powoli zyskuje przychylność polskich konsumentów i choć produkt nie jest na razie dostępny u operatorów, to można go znaleźć na aukcjach na Allegro lub też w sklepach internetowych. Jak kształtuje się cena w poszczególnych sklepach? Gdzie bardziej opłaca się kupić Nokie N8 – na Allegro czy może w sklepie internetowym? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w krótkim przeglądzie internetowych cen telefonu Nokia N8 – zapraszam serdecznie!

Zobacz także: Nokia N8 w atrakcyjnej cenie zaprezentowana!

Swoje poszukiwania telefonu Nokia N8 rozpocząłem od aukcji na Allegro – chyba najbardziej znane miejsce do robienia zakupów. Niestety popularność aukcji internetowych nie przeniosła się na cenę N8. Najnowszy smartfon Nokii dostępny jest już od 1949zł, a jego najwyższa cena wynosi w tej chwili: 2249zł. Na tą chwilę na Allegro znajduje się 12 różnych aukcji, na których telefon został zakupiony przez 28 osób. Osobiście uważam to za całkiem dobry wynik – telefon nie sprzedaje się może jak świeże bułeczki (z racji na wysoką cenę), ale jest to rezultat zadowalający. Chętnych na zakup Nokii N8 na Allegro odsyłam do tego linka.

Nokia N8

Zobacz także: Nokia N8 – test na wytrzymałość

Dalsze poszukiwania najniższej ceny Nokii N8 przeniosły się na bliźniaczą platformę Allegro – Ceneo. Ceneo to porównywarka cen, która w łatwy i przejrzysty sposób wskaże nam w jakim sklepie internetowym możemy zakupić najtańszą N-ósemke. Na Ceneo znalazłem też pierwszą niespodziankę – Nokia N8 za 1899zł, która dostępna jest w sklepie RTV Euro AGD. Sklep ten już wcześniej zapowiadał, że Nokia N8 będzie dostępna w tej właśnie cenie, choć pozostaje pytanie o dostępność produktu? Na stronie internetowej RTV Euro AGD możemy przeczytać, że telefon jest zapowiedzią i w najbliższym czasie pojawi się w ofercie sklepu. Wywnioskować możemy, że telefon nie jest nadal dostępny lub też administracja nie zaktualizowała opisu. Chętnych by porównać ceny telefonu Nokia N8 na Ceneo odsyłam pod ten link. Nokie N8 w sklepie RTV Euro AGD znajdziecie pod tym linkiem.

Nokia N8 RTV Euro AGD

Najlepszy Deal z Nokią N8, czyli zakupy w Quest-gsm.pl

Porównywarka Ceneo wskazała jeszcze jeden sklep internetowy, na którym cena Nokii N8 wynosi 1899zł. Jest to sklep Quest-gsm.pl. Opis produktu wskazuje jednoznacznie, że jest on dostępny – kolejna dostawa 25.10. Myślę, że to najlepszy wybór spośród wszystkich dostępnych źródeł.

Zobacz także: Produkcja Nokii N8 krok po kroku

Nokia N8 najtańsza

Na sam koniec chciałbym oświadczyć, że nie jest to tekst reklamowy i nie współpracuje z żadną z wymienionych wyżej firm. Powyższa analiza powstała w wyniku poszukiwania najkorzystniejszej ceny telefonu Nokia N8 w polskim Internecie w dniu 24.10.2010.

Be Sociable, Share!