Nokia Shopping List Nokia Shopping List

Ile razy zdarzyło się, że poszliście do sklepu i zapomnieliście co macie właściwie kupić? Z całym szacunkiem, ale pamięć czasem zawodzi, a podręczna lista zakupów spisana na kartce z pewnością została w domu. Warto wtedy wyposażyć swój telefon w aplikację Nokia Shopping List, która w prosty sposób rozwiąże Twoje problemy z zapomnianą listą zakupów. Widget jest do pobrania za darmo na wszystkie dotykowe smartfony Nokii.

Zobacz także: Google Translator na Nokie N8 oraz S60v5 – darmowy tłumacz w telefonie

Dzięki tej prostej aplikacji w prosty sposób stworzymy swoją podręczną listę zakupów, którą będziemy się mogli dzielić ze swoimi najbliższymi za pomocą SMS’a. Nokia Shopping List jest prostym narzędziem do tworzenia, zapisywania oraz dzielenia z innymi listą zakupów. Stwórz listę, dodaj produkty do specjalnych kategorii (warzywa, owoce itp.) lub dodaj własne zdefiniowane kategorie.

Zobacz także: AlternateReader – darmowy czytnik PDF dla Symbiana S60v5

Aplikacja Nokia Shopping List jest dostępna w formie widgetu, a za sprawą umieszczenia danych na nośniku mobilnym (telefon), możemy być pewni, że jak mało którą rzecz będziemy ją mieli zawsze przy sobie. Aplikacja skierowana jest do posiadaczy dotykowych smartfonów z systemem Symbian S60v5, takich jak Nokia: N97, N97 Mini, 5230, 5233, 5235, 5800 XpressMusic, 5530 XpressMusic czy też Nokia C6.

Pobierz aplikację Nokia Shopping List na swój telefon

Be Sociable, Share!