ipla-na-nokie

ipla to znana już marka wśród użytkown­ików Inter­netu. Strona po sukce­sie webowym postanow­iła spróbować swoich sił w wer­sji mobile. Dzięki temu pro­jek­towi w ipla na tele­fony komórkowe będziemy mogli oglą­dać ponad 10 000 mate­ri­ałów VOD oraz Pol­sat News na żywo. Aplikacja jest dar­mowa i może­cie ją pobrać za darmo z dailymobile.pl.

Jak na razie aplikacja ipla została dos­tosowana do tele­fonów z sys­te­mem Symbian^3Nokia N8, C7, E7 oraz Nokia C6-01. Posi­adacze starszych mod­eli będą musieli praw­dopodob­nie jeszcze trochę poczekać na dos­tosowanie ipla do ich telefonów.

ipla-nokia

Jak pod­kreślają właś­ci­ciele ipla – aplikacja na tele­fony komórkowe z sys­te­mem Symbian^3 będzie umożli­wiała odt­warzanie ponad 10 000 mate­ri­ałów + dodatkowo będziemy mogli oglą­dać kanały telewiz­yjne: Pol­sat, Pol­sat News, Pol­sat Play i Pol­sat Cafe – do końca roku za darmo.

Aby móc sko­rzys­tać z zasobów ipla będziemy musieli połączyć się z Inter­netem (3G lub WiFi) z min­i­mal­nym trans­ferem 300 Kbit/s.

Ipla na tele­fony komórkowe będzie dostępna od połowy października tego roku, ale już teraz może­cie pobrać aplikację na swoją Nokie N8 z dailymobile.pl lub po zal­o­gowa­niu się na Ovi Store.

Pobierz aplikację ipla na swój tele­fon — aplikacja jest podpisana.

Ciekawe? Podziel się!