ipla-na-nokie

ipla to znana już marka wśród użytkowników Internetu. Strona po sukcesie webowym postanowiła spróbować swoich sił w wersji mobile. Dzięki temu projektowi w ipla na telefony komórkowe będziemy mogli oglądać ponad 10 000 materiałów VOD oraz Polsat News na żywo. Aplikacja jest darmowa i możecie ją pobrać za darmo z dailymobile.pl.

Jak na razie aplikacja ipla została dostosowana do telefonów z systemem Symbian^3Nokia N8, C7, E7 oraz Nokia C6-01. Posiadacze starszych modeli będą musieli prawdopodobnie jeszcze trochę poczekać na dostosowanie ipla do ich telefonów.

ipla-nokia

Jak podkreślają właściciele ipla – aplikacja na telefony komórkowe z systemem Symbian^3 będzie umożliwiała odtwarzanie ponad 10 000 materiałów + dodatkowo będziemy mogli oglądać kanały telewizyjne: Polsat, Polsat News, Polsat Play i Polsat Cafe – do końca roku za darmo.

Aby móc skorzystać z zasobów ipla będziemy musieli połączyć się z Internetem (3G lub WiFi) z minimalnym transferem 300 Kbit/s.

Ipla na telefony komórkowe będzie dostępna od połowy października tego roku, ale już teraz możecie pobrać aplikację na swoją Nokie N8 z dailymobile.pl lub po zalogowaniu się na Ovi Store.

Pobierz aplikację ipla na swój telefon – aplikacja jest podpisana.

Be Sociable, Share!