SpeedAlarm

Choć system Bada OS nie jest na razie popularny wśród producentów telefonów, z pewnością zyskuje sobie dużą grupę entuzjastów na jednym modelu telefonu – Samsung Wave. Ta informacja nie mogła przejść bez echa dla twórców aplikacji SpeedAlarm, która na polskim rynku zakorzeniła się na dobre. Zobaczmy zatem, jak polska produkcja może udobruchać fanów Bada OS?

SpeedAlarm – czyżby koniec z fotoradarami na drodze?

Jak wynika z informacji prasowej przedstawionej przez firmę BinarTech, udostępniła ona wersję „CB Radia w komórce” na telefony z systemem Bada OS. Dotychczas aplikacja była dostępna na innych platformach operacyjnych – Android, iPhone, Symbian oraz J2ME. Firma stwierdziła jednak, że stworzenie aplikacji SpeedAlarm dla systemu Bada OS spotka się z gorącym przyjęciem przez użytkowników telefonu Samsung Wave. Niewątpliwie jest to dobre posunięcie marketingowe oraz co najważniejsze cieszące użytkowników Bady.

Samsung Bada – nowy OS – zrzuty ekranu

Osobiście cieszę się, że firma BinarTech rozwija swoje produkty. SpeedAlarm to niewątpliwie bardzo ciekawa aplikacja przeznaczona dla Polaków, co tym bardziej cieszy – opisywałem ją już nieco wcześniej.

Aby pobrać aplikację SpeedAlarm na swój telefon należy wejść na stronę http://getsa.pl lub wysłać sms’a o treści SA pod numer 7268 (koszt: 2,44zł). Zapraszam do wspierania polskiej produkcji

Be Sociable, Share!