Nokia C3-01

Drugi dzień Nokia World 2010 przyniósł kolejną premierę najnowszej słuchawki tej firmy – Nokia C3 Touch and Type (C3-01). Nowy model to połączenie tradycyjnej, fizycznej klawiatury oraz dotykowego ekranu. Co prezentuje sobą nowa słuchawka Cseries? – przeczytacie w dalszej części newsa.

Nokia C7 – prezentacja telefonu

Gdy zobaczyłem po raz pierwszy model Nokia C3 Touch and Type pomyślałem, że jest to wysłużony model Nokii 6700 lub 6300 z dotykowym ekranem. Stylistyką C3 bardzo nawiązuje do tych dwóch świetnych modeli telefonów. Przyznać należy, że telefon prezentuje się ciekawie lecz niezbyt okazale (skądś znamy już ten design i jest ona tylko nieco odświeżona).

Nokia E7 – oficjalna prezentacja prosto z Nokia World 2010

Nokia C3 Touch and Type wyposażona została w dotykowy wyświetlacz 2.4 cala QVGA (240 x 320). Ponadto słuchawka zawiera aparat 5 Mpix z flashem i możliwością nagrywania video w jakości VGA a także radio FM z RDS, WiFi, slot kart pamięci do 32GB, szybki dostęp do serwisów społecznościowych (Twitter, Facebook), Bluetooth 2.1 +EDR, Voip, Ovi Store oraz Nokia Messaging.

Nokia C3-01

Nokia C3 Touch and Type wyposażona została w baterię Nokia BL-5CT, która umożliwia do 5,6h rozmów (GSM) oraz do 440h w trybie czuwania.

Premiera Nokii C3-01 zaplanowana jest na czwarty kwartał tego roku. Telefon będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – srebrnej, szarej i khaki. Cena Nokii C3-01 została ustalona na poziomie 145 Euro (bez dodatkowych kosztów).

Nokia C6-01 – prezentacja telefonu

Z pewnością model ten może okazać się modelem przejściowym dla tych, którzy sceptycznie odnosili się do dotykowych słuchawek. Niemniej jednak specyfikacja telefonu oraz jest wygląd zewnętrzny jest nijaki – wyglądem przypomina większość standardowych candybarów, natomiast specyfikacją większość starszych modeli Nokii. Jako plus należy wymienić cenę – dosyć niska, co powinno zachęcić sieci komórkowe do stosowania promocji na tą słuchawkę.

Nokia C3-01

Be Sociable, Share!