Nokia E7

Dziś rodzina telefonów z system Symbian^3 powiększyła się o trzy nowe modele – Nokia E7, Nokia C6-01, Nokia C7. Kolejne nowe słuchawki od Nokii i kolejny zachwyt nad highendowymi urządzeniami. Myślę, że każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie, dlatego też zapraszam do prezentacji nowych modeli Cseries i Eseries. W tym wpisie opiszę model E7, który wydaje się najbardziej zaawansowany i najbardziej oczekiwany przez fanów fińskich słuchawek.

Nokia E7 to najbardziej oczekiwany model po ujawnionej już Nokii N8. Słuchawka została wyposażona w dotykowy ekran 4 cale oraz pełną klawiaturę QWERTY, która wysuwana jest z boku telefonu (podobnie jak N97). To co jednak odróżnia E7 od starszych modeli to jego minimalistyczne wymiary – tylko 13.6mm grubości. Fanów robienia dobrej jakości zdjęć i wykonywania ciekawych filmików z pewnością zadowoli kamera 8 Mpix, która umożliwia nagrywanie filmów w jakości HD (720p). Dodatkowym atutem z pewnością będzie złącze HDMI, dzięki czemu obraz możemy przenieść bezpośrednio na ekran telewizora.

Nokia E7

Nokia E7 to także duże możliwości komunikacji i personalizacji – Microsoft Communicator Mobile, Microsoft Share Point Server czy też aplikacje Nokia Maps z wbudowaną przewodnikiem Lonely Planet i Via Michelin.

Bateria telefonu Nokia E7 umożliwia pracę do 18 dni w trybie czuwania oraz do 9 godzin rozmów. Telefon będzie dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych – szary, srebrny, zielony, niebieski oraz pomarańczowy. Nokia E7 trafi na rynek już pod koniec 2010 roku, a jego koszt szacowany jest na 495 Euro (przed opodatkowaniem i bez dodatkowych opłat).Nokia E7

Niewątpliwie Nokia E7 to model telefonu, który idealnie wkomponuje się w Eseries. Co najważniejsze jednak to fakt, że model ten wprowadza świeżość i nową jakość wśród telefonów biznesowych. Jedyne co może martwić przyszłych nabywców tego modelu to jego wysoka cena, która z pewnością wyniesie ponad 2000zł.

Via

Be Sociable, Share!