iPhone 3G iOS 4.1

Już 8 września posiadacze telefonów iPhone 3G będą mogli zaktualizować oprogramowanie w swoim telefonie do wersji 4.1. Telefon z nową wersją oprogramowania działa o wiele szybciej, co w prosty sposób pokazuje poniższe porównanie video – iPhone 3G z iOS 4.0 oraz iPhone 3G z iOS 4.1.

W mojej ocenie wersja oprogramowania z numerem 4.1 sprawuje się rzeczywiście bardzo dobrze. Z pewnością nie można będzie narzekać, że iPhone 3G jest telefonem nie przygotowanym do najnowszego softu.

iPhone 4: problem z zasięgiem w sieci Era

Zastanawiam się tylko czy inżynierowie z Apple nie popełnili małego błędu marketingowego, odmładzając przedostatni model telefonu. Teraz na dobrą sprawę możemy powiedzieć, że iPhone 3G z iOS 4.1 będzie bardzo podobny do iPhone’a 3GS, natomiast iPhone 4 będzie się różnił bardziej nowoczesną obudową i kilkoma ciekawymi dodatkami. Gdy dodamy do tego jeszcze różnice cenowe pomiędzy tymi trzema modelami telefonów, można z łatwością stwierdzić, że wyposażenie iPhone’a 3G w iOS 4.1 to danie drugiego życia po śmierci tego modelu.

Be Sociable, Share!