Nokia-N8-premiera-w-polsce

Pojawiły się pierwsze oficjalne wiadomości dotyczące premiery telefonu Nokia N8 w Polsce. Ma się ona odbyć 25 września, czyli o miesiąc później niż mówiono o tym w kuluarach. Oczywiście zmianie uległa także cena (na nieco mniej korzystną). Nokie N8 będzie można zakupić za 1999zł – z tym, że występuje tutaj pewnego rodzaju haczyk, który może okazać się szczególnie dotkliwy dla pierwszych nabywców n-osiem.

Nokia N8 w atrakcyjnej cenie zaprezentowana

Haczyk polega na tym, że cena 1999zł dotyczy przedsprzedaży Nokii N8. Zakupu w przedsprzedaży można dokonać poprzez oficjalną polską stronę producenta (link). Dowiedzieć się z niej możemy także, że telefon dostępny będzie pod koniec września w pięciu wersjach kolorystycznych. Dodatkowo do ceny 1999zł musimy doliczyć koszty przesyłki – w najlepszym przypadku 15zł, gorszy wariant – 45zł.

Nokia N8 świetnej jakości przykładowe zdjęcia

Plusem może być fakt, że premiera smart fonu Nokia N8 ma się odbyć równolegle (w tym samym dniu) we wszystkich europejskich krajach. Dodatkowym pocieszeniem może być fakt, że cena N8 w krajach euro landu ma wynieść 470 Euro, co daje na chwile obecną ok. 1880zł, czyli ponad 100zł mniej niż w przedsprzedaży.

Be Sociable, Share!