Sympatia.pl na iPhone'a

Sympatyczny portal, czyli Sympatia.pl wchodzi w świat telefonów komórkowych – jej głównym celem są posiadacze telefonu Apple iPhone. To właśnie dla nich powstała najnowsza aplikacja o nazwie Sympatia.pl – Dating App, którą możecie ściągnąć za darmo z App Store.

Cytaty na iPhone’a – polska produkcja podbijająca AppStore

Przyznam szczerze, że nie wiem dokładnie jak funkcjonuje ta strona. Wiem jedno służy do „kojarzenia ludzi”. Dla lepszego zobrazowania funkcji aplikacji zachęcam do przeczytania opisu developera, który znajduje się poniżej.

Nowa aplikacja Sympatia.pl umożliwia łatwy i szybki dostęp do najważniejszych usług serwisu! Dzięki aplikacji możesz oglądać profile, korzystać z wyszukiwarki prostej i zaawansowanej, wysyłać oczka, sprawdzić pocztę, napisać wiadomość i rozmawiać na Flirciku online.

Dodatkowo w aplikacji dodaliśmy ciekawą funkcjonalność – „shaker”, który pozwala w łatwy sposób przeglądać zdjęcia użytkowników, których wybrała dla Ciebie wyszukiwarka. Wystarczy potrząsnąć telefonem, a zdjęcia zamienią się 🙂 Dzięki aplikacji Sympatia.pl poznasz ciekawych ludzi, nawiążesz nowe przyjaźnie, odnajdziesz prawdziwą miłość. Sympatia połączyła już tysiące par! Jeśli szukasz swojej drugiej połówki, ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie!

Aplikacja sympatii dostępna jest za darmo w App Store (link) i możecie z niej skorzystać w dwóch wersjach językowej – ojczystej (polskiej) oraz angielskiej.

Be Sociable, Share!