Nokia N9

W sieci pojawiły się zdjęcia, które prawdopodobnie przedstawiają Nokię N9 – pierwszy model, który ma być wyposażony w nowatorski system MeeGo. Pojawia się jednak szereg pytań – czy nowa słuchawka to Nokia N9 czy też może Nokia N8 w wersji QWERTY?

Nokia N8 w atrakcyjnej cenie zaprezentowana

Jak możemy zauważyć na poniższych zdjęciach, telefon posiada wysuwaną klawiaturę typu QWERTY oraz aparat 8 Mpix. Zastanawiający jest jednak system operacyjny, który został użyty w tym modelu. Prawdopodobnie jest to Symbian^3 lecz pewności nie ma. W takim razie jeśli na telefonie został użyty system Symbian może to oznaczać, że nie jest to Nokia N9, która docelowo ma być wyposażona w system MeeGo.

Nokia N9

Nokia N9

Nokia N8 zdjęcia

Jak już wcześniej zapowiadała Nokia, najnowsze smartfony będą wyposażone w różne systemy i mogą być produkowane w różnych wersjach. Tak więc poniższe zdjęcia mogą przedstawiać Nokie N8 z wysuwaną klawiaturą QWERTY lub też Nokie N9 z systemem Symbian. Już niedługo powinniśmy poznać odpowiedź na pytanie – co to za model telefonu?

Zdjęcia są bardzo rzeczywiste i raczej nie należy tutaj podejmować dyskusji czy jest to fake czy nie. Sprawa wydaje się oczywista – jest to kolejny model Nokii, pytanie tylko – jaki?

Via

Be Sociable, Share!