Nokia N8 przykładowe zdjęcia

Choć do rozpoczęcia sprzedaży Nokii N8 pozostało jeszcze sporo czasu, na świecie są już szczęśliwcy, którzy mają okazję pobawić się tym modelem telefonu. Jak wiemy Nokia N8 będzie wyposażona w lampę ksenonową – jak wypadają zdjęcia zrobione z lampą, a jak bez lampy? Możecie zobaczyć w dalszej części wpisu.

Nokia N8 już w sprzedaży – szkoda, że podrobiona

Jak widać na poniższych zdjęciach wykonanych telefonem Nokia N8 z użyciem lampy ksenonowej, wychodzą one znacznie lepiej i wyraźniej – kolory nie są szare, matowe, dobrze doświetlone postacie przedmioty. Przypomnę tylko, że Nokia N8 jest wyposażona w aparat 12 Mpix, który umożliwia nagrywanie filmów w jakości HD. Jest to pierwszy model telefonu fińskiego giganta, który posiada obiektyw 12 Mpix. Wcześniej mogliście zobaczyć filmy nagrane w jakości HD przez Nokie N8, teraz zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Nokia N8 przykładowe zdjęcia

Przedostatnie zdjęcie zostało wykonane telefonem z użyciem lampy ksenonowej, ostatnie bez lampy. Aby zobaczyć jakość zdjęć oraz różnicę polecam powiększyć je do rozmiarów, w jakich zostały wykonane (3000 x 4000).  Jakość jest fenomenalna!

Via

Be Sociable, Share!