Nokia-N8-2

Eldar Murtazin z portal mobile-review.com zawsze posiada jakieś świeże newsy i recenzje na swojej stronie. Nie inaczej było tym razem – Nokia N8 – telefon, który jeszcze nie został oficjalnie zaprezentowany przez Nokię w rękach Eldara. Co najważniejsze, nie sam model telefonu jest tutaj wielką nowością – nowością jest także interfejs Symbian^3.

Nokia X5 i Nokia C5 – nowe telefony Nokii

Specyfikacja telefonu Nokia N8 jest z pewnością wielką gratką dla fanów Nokii – aparat 12 Mpix, nowe oprogramowanie Symbian^3 to główne zalety słuchawki. Do tego wszystkie należy jeszcze dołożyć szklany ekran 360 x 640, który znany jest choćby z iPhone’a (wykorzystanie szkła). Ponadto telefon posiada wyjście HDMI, które dotychczas nie było stosowane w telefonach Nokii.

Nokia-N8-1

Jak podkreśla Murtazin, Nokia N8 wykonuje bardzo dobrej jakości zdjęcia, a dodatkowo można nagrywać filmy w rozdzielczości 1280 x 720. Ciekaw jestem jak telefon będzie się sprawował podczas pracy i jaka będzie jego cena. Jedno należy przyznać Nokii – nowa słuchawka z pewnością wniesie coś świeżego w świat telefonii komórkowej, a już na pewno w świat telefonów Nokia.

Nokia-N8-3

Nokia-N8-4

Via

Be Sociable, Share!