nokia-c6-black

Portfolio firmy Nokia doczekało się dwóch nowych modeli należących do rodziny C-series. Jednym z nich jest Nokia C6. Nokia C6 to w pełni funkcjonalny i efektownie wyglądający model telefonu, który będzie można kupić w atrakcyjnej cenie. Zapraszam na prezentację telefonu Nokia C6.

Nokia C5 oficjalnie zaprezentowana. C-series oficjalnie zainaugurowana.

Nowy model Nokii wyposażony został dobrze już znany system Symbian S60v5. Jak łatwo się domyśleć telefon ten posiada dotykowy wyświetlacz, który z pewnością kusi do pracy ponieważ jest duży i wygodny – 3.2 cala (360 x 640). Dodatkowym atutem telefonu jest boczna klawiatura typu QWERTY, dzięki czemu telefon znajdzie zwolenników zarówno wśród tradycjonalistów (wolących klasyczne „niedotykowe” telefony), jak i tych, którzy poszli już z duchem czasu i przenieśli się na dotyki. Dzięki zastosowaniu systemu Symbian S60v5 będziemy mieli bezpośredni dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji w telefonie prosto z głównego wyświetlacza. Nokia C6 posiada aparat 5 Mpix z autofokusem oraz pojedynczą diodą typu LED. Słuchawka posiada 200MB wewnętrznej pamięci, które dodatkowo możemy rozszerzyć poprzez karty microSD do 16GB. Miłym upominkiem dla nowych właścicieli C6 będzie z pewnością karta microSD 2GB, która znajduje się w zestawie z telefonem. Telefon posiada oczywiście Bluetooth (2.0) oraz WiFi. Dodatkowymi funkcjami wpływającymi na funkcjonalność tego telefonu będą z pewnością: GPS, HSDPA, Ovi Store oraz integracja z darmowymi mapami Ovi i portalami społecznościowymi.

Zostań Fanem Dailymobile na Facebook i bądź na bieżąco z nowinkami dotyczącymi Nokii C6

Nokia C6 ma się pojawić na rynku już w tym kwartale, a koszt nowego modelu przed opodatkowaniem wynosi 220 Euro (ok. 850zł). Sądzę, że za taką cenę model może stać się ciekawą atrakcją dla młodych ludzi.

Dotykowa Nokia z klawiaturą QWERTY w atrakcyjnej cenie – osobiście jestem na TAK.

nokia-c6-black-03 nokia-c6-white-02 nokia-c6-white-01 nokia-c6-black-01

Zdjęcia telefonu Nokia C6

Be Sociable, Share!