nokia-c6-black

Port­fo­lio firmy Nokia doczekało się dwóch nowych mod­eli należą­cych do rodziny C-series. Jed­nym z nich jest Nokia C6. Nokia C6 to w pełni funkcjon­alny i efek­townie wyglą­da­jący model tele­fonu, który będzie można kupić w atrak­cyjnej cenie. Zapraszam na prezen­tację tele­fonu Nokia C6.

Nokia C5 ofic­jal­nie zaprezen­towana. C-series ofic­jal­nie zainaugurowana.

Nowy model Nokii wyposażony został dobrze już znany sys­tem Sym­bian S60v5. Jak łatwo się domyśleć tele­fon ten posi­ada dotykowy wyświ­et­lacz, który z pewnoś­cią kusi do pracy ponieważ jest duży i wygodny – 3.2 cala (360 x 640). Dodatkowym atutem tele­fonu jest boczna klaw­iatura typu QWERTY, dzięki czemu tele­fon zna­jdzie zwolen­ników zarówno wśród trady­cjon­al­istów (wolą­cych klasy­czne „niedo­tykowe” tele­fony), jak i tych, którzy pos­zli już z duchem czasu i prze­nieśli się na dotyki. Dzięki zas­tosowa­niu sys­temu Sym­bian S60v5 będziemy mieli bezpośredni dostęp do wszys­t­kich najważniejszych funkcji w tele­fonie prosto z głównego wyświ­et­lacza. Nokia C6 posi­ada aparat 5 Mpix z aut­o­fokusem oraz poje­dynczą diodą typu LED. Słuchawka posi­ada 200MB wewnętrznej pamięci, które dodatkowo możemy rozsz­erzyć poprzez karty microSD do 16GB. Miłym upominkiem dla nowych właś­ci­cieli C6 będzie z pewnoś­cią karta microSD 2GB, która zna­j­duje się w zestawie z tele­fonem. Tele­fon posi­ada oczy­wiś­cie Blue­tooth (2.0) oraz WiFi. Dodatkowymi funkc­jami wpły­wa­ją­cymi na funkcjon­al­ność tego tele­fonu będą z pewnoś­cią: GPS, HSDPA, Ovi Store oraz inte­gracja z dar­mowymi mapami Ovi i por­ta­lami społecznościowymi.

Zostań Fanem Dai­ly­mo­bile na Face­book i bądź na bieżąco z nowinkami doty­czą­cymi Nokii C6

Nokia C6 ma się pojawić na rynku już w tym kwartale, a koszt nowego mod­elu przed opo­datkowaniem wynosi 220 Euro (ok. 850zł). Sądzę, że za taką cenę model może stać się ciekawą atrakcją dla młodych ludzi.

Dotykowa Nokia z klaw­iaturą QWERTY w atrak­cyjnej cenie – oso­biś­cie jestem na TAK.

nokia-c6-black-03 nokia-c6-white-02 nokia-c6-white-01 nokia-c6-black-01

Zdję­cia tele­fonu Nokia C6

Ciekawe? Podziel się!