nokia-c3-gold

Nokia C3 to kolejny model telefonu, który został zaprezentowany w tym tygodniu. To co wyróżnia tą słuchawkę to integracja telefonu z portalami społecznościowymi, klawiatura QWERTY oraz przyjazny wygląd. Zapraszam na prezentację telefonu Nokia C3.

Nokia C3 – kolejny nowy model Nokii zatwierdzony przez FCC

Nokia C3 w odróżnieniu od modelu, który opisywałem wcześniej – Nokia C6, nie jest telefonem dotykowym. Niestety na pokładzie C3 nie znajdziemy tradycyjnego systemu Symbian S60v3 będzie natomiast S40. Nowa słuchawka Nokii swoim wyglądem przypomina biznesowe modele E-series, choć tak naprawdę Nokia C3 to model dedykowany bardziej ludziom młodym, niż biznesmenom. Domeną nowego modelu Nokii jest łatwy dostęp do sieci społecznościowych oraz tzw. „bycie w kontakcie z innymi” – do tego typu zadań z pewnością pomocne będą Ovi Mail czy też Ovi Chat, a także możliwość szybkiego ustawiania własnych kont pocztowych w telefonie. Nokia C3 posiada aparat 2 Mpix z 4x zoom’em cyfrowym – niestety wychodzi na to, że kwestia aparatu w telefonie została potraktowana po macoszemu – bo co za pożytek z aparatu 2 Mpix? Słuchawka posiada wbudowaną pamięć 55MB, którą dodatkowo możemy rozszerzyć za pomocą kart microSD do 8GB. Telefon posiada ekran 320 x 240 pikseli, 2.4 cala QVGA. Z pewnością plusem tego telefonu jest obecność WiFi, który skutecznie pomoże w korzystaniu z internetowych dobrodziejstw tego modelu.

Nokia C3, podobnie jak Nokia C6, ma trafić do sprzedaży w II kwartale tego roku, tak więc lada chwila. Cena tego low-endowego telefonu ma wynieść 90 Euro (ok. 350zł) przed nałożeniem podatków i dodatkowych opłat. Telefon ma być sprzedawany w trzech wersjach kolorystycznych.

nokia-c3-goldnokia-c3-black nokia-c3-pink-01 nokia-c3-pink-02

Zdjęcia telefonu Nokia C3

<object width=”560″ height=”340″><param name=”movie” value=”http://www.youtube.com/v/e028foGxUB8&hl=pl_PL&fs=1&rel=0″></param><param name=”allowFullScreen” value=”true”></param><param name=”allowscriptaccess” value=”always”></param><embed src=”http://www.youtube.com/v/e028foGxUB8&hl=pl_PL&fs=1&rel=0″ type=”application/x-shockwave-flash” allowscriptaccess=”always” allowfullscreen=”true” width=”560″ height=”340″></embed></object>
Be Sociable, Share!