nokia-tablet

Możliwe, że tablet od Apple – iPad nie będzie hitem numer jeden w świecie tabletów w tym roku. Jest bardzo prawdopodobne, że Jabłuszko znajdzie dla siebie godnego rywala – ma nim zostać tablet od Nokii, który na rynku pokaże się już w tym roku.

Należy przyznać, że Nokia nieco wyhamowała z tworzeniem nowych modeli telefonów. Po roku 2009, gdzie swoje premiery miały ciekawe modele telefonów – Nokia 5800 XpressMusic, Nokia N97, Nokia N900, w tym roku Finowie nie zaskakują – pokazali raptem modele z C-series. Sytuacja ta jest dosyć ciekawa zwłaszcza, że firma ta przyzwyczaiła nas do swoich coraz to nowszych, lepszych telefonów.

Jednak według najnowszych informacji, które ukazały się w poczytnym serwisie The Street – Nokia pracuje nad swoją tegoroczną perełką i nie ma to być telefon komórkowy. Nokia tworzy nowoczesny tablet, który ma się pojawić na rynku już tej jesieni. Nokia cały czas lawiruje wokół nowoczesnych, mobilnych technologii. Wyrazem tego była Nokia N900 czy też Nokia Booklet 3G. Kto wie, możliwe, że Nokia stworzy swojego iPad’a? Oby nie była to iPad’aka 🙂

Via

Be Sociable, Share!