dailymobile-urodziny

Dziś mija dokładnie rok od powstania pierwszego wpisu na dailymobile.pl, który możecie zobaczyć tutaj. Przez ten czas bardzo wiele się zmieniło. Blog staje się coraz bardziej popularny, a wszystko to dzięki Waszemu uznaniu – dziękuje bardzo.

Blog w czasie jednego roku, który był rozpoczęty od zera, odwiedziło ponad pół miliona ludzi (469 892 odwiedzin). Także w tym samym czasie na blogu pojawiły się 692 wpisy, które wygenerowały ponad 2 miliony odsłon bloga (1 959 271 odsłon). Bloga czytano w 141 krajach, ale oczywiście stałą rzeszę czytelników znalazł wśród polaków i polonii rozsianej po całym świecie. Oczywiście liczby te nie są jakieś potężne patrząc na obecne statystyki bloga, ale mam nadzieję, że będą rosły w górę równie dynamicznie, jak przez ostatni rok.

Statystyki to jednak tylko liczby – najważniejsze dla bloga dailymobile.pl jest zadowolenie czytelników, osób korzystających z bloga. Już w najbliższym czasie pojawi się nowa oprawa graficzna, planowane jest także zwiększenie ilości pisanych tematów – wszystko to z myślą o Was, użytkownikach dailymobile.pl.

Tym samym chciałbym podziękować wszystkim, którzy choć raz odwiedzili tego bloga – co jak co, ale gdyby nie wasze zainteresowanie blog raczej by nie istniał, ponieważ praca nad nim kosztuje wiele czasu i wysiłku, a jednak zawsze się chce, żeby ktoś docenił naszą pracę. Pasja i dążenie do celu pomagają mi nawet w najgorszych chwilach.

Pozostaje mi tylko zachęcić Was do regularnych odwiedzin dailymobile.pl i korzystania w pełni z możliwości tego bloga.

Be Sociable, Share!