opera-mobile-10-nokia

Dziś Opera Software ogłosiła finalną wersję dwóch najpopularniejszych przeglądarek na telefony komórkowe – Opera Mini 5 oraz Opera Mobile 10. Tym samym przeglądarki wychodzą z wersji Beta i oficjalnie stały się pełnymi wersjami przeglądarek mobilnych dla telefonów z systemem Android, RIM, Java, LG, Motorola, Nokia (Symbian S60v3, S60v5), Samsung, Sony Ericsson, Windows Mobile.

Z pewnością ten dzień przejdzie do historii – nie tylko w firmie Opera Sofware. Wyjście pełnych wersji przeglądarek Opera Mini 5 oraz Opera Mobile 10 to także zwieńczenie długoletniego doświadczenia firmy na rynku przeglądarek mobilnych. Nowe przeglądarki to przede wszystkim – zaskakująca szybkość działania, funkcjonalność i przyjazny użytkownikowi interfejs.

Naturalnie posiadanie takich przeglądarek to duży przywilej dla użytkownika, za który nie musi nic płacić. Przeglądarki Opera Mini 5 oraz Opera Mobile 10 możemy pobrać na swój telefon bezpośrednio ze strony m.opera.com.

Opera Mini 5 jest dostępna na wszystkie telefony bazujące na JAVA – Android, Windows Mobile (wersja Beta) + telefony BlackBerry. Natomiast Opera Mobile 10 dostępna jest na telefony oparte o systemem Symbian S60 – Nokia, Samsung, Sony Ericsson oraz na telefonach z Windows Mobile.

Via

Be Sociable, Share!