Aplikacja Formula1 2010 to duży ukłon organizatorów wyścigów F1 w stronę kibiców tego sportu. Z pomocą tego programu będziemy mogli się dowiedzieć czy Kubica zamyka już czołówkę czy jeszcze nie – aktualizacja wyników na żywo podczas trwania wyścigu. Aplikacja obsługiwana jest przez większość telefonów – aplikacja JAVA.

Formula1 wykorzystuje live timing, czyli możliwość obserwacji indywidualnego czasu wybranego kierowcy oraz podgląd wyników innych zawodników w czasie rzeczywistym. Ponadto aplikacja dostarcza takich informacji, jak aktualna temperatura powietrza na torze i samego toru i inne dane warunków atmosferycznych.

Dodatkiem, a zarazem dużym plusem dla użytkowników tej aplikacji jest możliwość zobaczenia harmonogramu sezonu – kiedy odbywa się kolejny wyścig, w jakim kraju itp.

Aplikacja Formula1 2010 jest rozbudowana i użyteczna, oczywiście pod warunkiem, że interesuje Cię ten sport. Jest to aplikacja darmowa, którą można ściągnąć pod tym adresem (link) i skierowana jest do posiadaczy telefonów z systemami: Symbian S60v5, S60v3, iPhone oraz innych modeli obsługujących aplikacje JAVA (lista kompatybilnych telefonów znajduje się tutaj).

Be Sociable, Share!