DreamLife to bardzo rozbudowany organizer dla ludzi wykorzystujący swój telefon, jako podręczny kalendarz. Z aplikacji mogą korzystać posiadacze telefonów Nokia, Sony Ericsson oraz Samsung – wyposażone w systemem Symbian S60v5.

Aplikacja DreamLife skierowana jest raczej do kręgów biznesowych – choćby z racji na cenę aplikacji (35 Euro) – istnieje możliwość przetestowania darmowej wersji Trial. Oprócz standardowego dodawania zaplanowanych spotkań i wydarzeń, czekających nas w najbliższym czasie, program ma również możliwość przyporządkowania odpowiedniego kontaktu do spotkania, wyboru różnego rodzaju podglądu treści organizera, możliwość bezpośredniego połączenia się z osobą z którą mamy mieć spotkanie itp.

Aplikacja ta została wyprodukowana przez developera DreamSpring, który tą realizacją potwierdził swoje fachowe podejście do tematu. Jeśli ktoś jest naprawdę zabiegany, a do tego lubi nowoczesne rozwiązania to nie powinno mu być straszne nawet to 35 Euro – choć przyznać należy, że cena jest bardzo wysoka. Więcej informacji – możliwość zakupu, przetestowania wersji Trial i inne informacje, znajdziecie na stronie producenta (link).

Be Sociable, Share!