LG-GD350

Gama telefonów LG wzbogaciła się o nowy model – LG GD350. Ta klapka będzie dostępna, jak na razie, tylko na rosyjskim rynku i wbrew swemu wyglądowi nie musi być to model telefonu dla bogaczy.

Zarówno wygląd – złote zdobienia, klasyczna czerń, jak i dedykowanie telefonu tylko na rynek rosyjski może wzbudzać emocję, iż jest to model przeznaczony dla rosyjskich magnatów – nic bardziej mylnego. LG GD350 został zaprojektowany z myślą o zwykłych zjadaczy chleba – cena telefonu kształtuje się na poziomie 515 – 530zł (w zależności od kursu rubla).

LG-GD350-1

Znamy już cenę, wiemy gdzie telefon będzie sprzedawany, zatem skupmy się na specyfikacji telefonu LG GD350. Model ten posiada 2 calowy ekran wewnętrzny o przekątnej 176×220 pikseli oraz zewnętrzny ekran wyświetlający godzinę, przychodzące połączenia, SMSy. GD350 posiada ponadto aparat 2 megapiksela, odtwarzacz muzyczny, radio FM slot kart pamięci microSD oraz port microUSB.

LG GD350 trafi do sprzedaży w Rosji w najbliższym czasie. Firma LG planuje wprowadzenie tego modelu także na inne zagraniczne rynki.

Via

Be Sociable, Share!