Alcatel OT-808 to najnowszy model telefonu przedstawiony przez tą właśnie firmę. Telefon charakteryzuje się dosyć nietypowym i oryginalnym designem. W czasach gdy większy iPhone, czyli iPad utożsamiany zostaje z telefonem komórkowym – co jest błędem oczywiście, wiele z urządzeń elektroniczny przeistacza swój wygląd w urządzenia jemu podobne – laptopy stają się coraz mniejsze, telefony coraz większe, przypominające laptopy itp. Podobnie ma się sprawa z telefonem Alcatel OT-808.

Niby to telefon, a jak spojrzymy na zdjęcie możemy mieć zgubne nadzieje, że to miniaturowy netbook. Tak czy inaczej, jest to najnowszy model telefonu komórkowego, a nie netbooka i nic tego nie zmieni – nawet wygląd.

OT-808 to model telefonu typu clamshell z pełną klawiaturą QWERTY i 2,4 calowym ekranem QVGA wewnątrz oraz wyświetlaczem 1,1 piksela typu OLED na zewnątrz. Z internetowych udoskonaleń telefonu możemy liczyć na integracje z portalami społecznościowymi, pocztę e-mail, przeglądarkę internetową Opera Mini, a także dodatkowo aparat 2 megapiksela, radio FM oraz Bluetooth 2.0.

Nie jest jeszcze pewne w jakich krajach i kiedy model ten się pojawi, wiadomo natomiast ile będzie kosztować – 125$, czyli ok. 370zł.

Via

Be Sociable, Share!