Nokia-Custom-Dictionary

Nokia Custom Dictionary to darmowa aplikacja w fazie testowej stworzona przez Nokia Beta Labs. Aplikacja pracuje zarówno na telefonach z systemem Symbian S60v5, jak i z systemem Symbian S60v3. Zarządzanie i posługiwanie się Nokia Custom Dictionary jest bardzo proste i intuicyjne. Dzięki temu programowi możemy wpisywać słowa podczas pisania SMS’ów, które pochodzą z naszego prywatnego słownika.

Oprócz tej opcji, słownik posiada także możliwość przeglądania wszystkich słów znajdujących się w naszym słowniku; dodawania nowych słów; edytowania, kasowania słów; eksportu / importu zawartości słownika do pliku xml; skanowania pliku tekstowego w celu importowania wszystkich jego wyrazów do słownika; możliwość przesyłania zawartości słownika na drugi telefon.

Aplikacja Nokia Custom Dictionary współpracuje z systemami S60v3 i S60v5 i jest w pełni funkcjonalna na telefonach Nokia E71, Nokia E63, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia X6. Z racji, że jest to wersja Beta mogą wystąpić problemy na następujących modelach Nokii: N97, N97 Mini, E72, E75, E55, E52, a także może wystąpić ograniczony dostęp do możliwości aplikacji na telefonach Nokia: N96, N95, N95 8GB, N82, N79, N78 i innych starszych modelach telefonów Nokia.

Pobierz darmową aplikację Nokia Custom Dictionary na swój telefon.

Via

Be Sociable, Share!