Ndrive-nawigacja-07

Firma NDrive Navigation Systems udostępniła najnowszą wersję nawigacji GPS dla takich systemów operacyjnych, jak: Symbian OS, iPhone, Android i Windows Mobile. Nawigacja ta cechuje się bardzo dużą dokładnością w terenie (z uwzględnieniem numerów budynków). A także z bardzo dobrym pokryciem map przez aplikację.

Wybierając nawigację GPS NDrive na telefon komórkowy możemy być pewni, że wybieramy produkt profesjonalny i przystosowany do naszych telefonów, jak i do naszej wygody. Dzięki nawigacji, mamy możliwość wyszukiwania punktów szczególnych (hotele, stacje benzynowe, restauracje itp. Ponadto aplikacja umożliwia wyświetlanie budynków w trybie 3D, jak i umożliwia robienia zbliżenie i oddalenie trasy na wyświetlaczu telefonu. Nawigacja ma także wbudowaną mapę fotoradarów z możliwością aktualizacji. Wszystkie komendy wydawane są poprzez polecenia głosowe.

NDrive obsługuje telefony czterech platform operacyjnych i ma zastosowania także w modelach telefonów wyposażonych w klawiaturę typu QWERTY, dotykowy ekran i oczywiście w standardowych telefonach.

Na chwilę obecną trwa akcja promocyjna aplikacji w Android Market, która umożliwia ściągnięcie jej i korzystanie przez siedem dnia za darmo. Ceny aplikacji nie należą jednak do najtańszych – zaczynają się od 40 Euro (ok. 190zł). Warto jednak spojrzeć na ten produkt nieco inaczej i znaleźć w nim alternatywę w stosunku do standardowych urządzeń GPS, które są znacznie droższe. Więcej znajdziecie na stronie producenta – Ndrive.

Ndrive-nawigacja-android-01 Ndrive-nawigacja-android-02 Ndrive-nawigacja-android-03 Ndrive-nawigacja-android-04 Ndrive-nawigacja-android-05 Ndrive-nawigacja-android-07 Ndrive-nawigacja-android-08

Zrzuty z ekranu nawigacji GPS NDrive w wersji dla Androida

Be Sociable, Share!