iphone-videocalls-fring

Aplikacja Fring umożliwia darmowe połączenia oraz niedawno wprowadzona usługa video-połączeń. Wczoraj do obsługiwanych przez komunikator telefonów dołączył iPhone. Już teraz możesz wykonywać połączenia 3G i WiFi poprzez swojego iPhone’a. Pytanie tylko brzmi – czy jest aplikacja użyteczna w tym momencie, gdy nie mamy przedniej kamery  w telefonie, tak jak jest to w iPhone’ie. Niestety rozwiązanie, które zaproponował w nowej wersji Fring działa tylko w jedną stronę – możemy zobaczyć tylko osobę, która ma dostęp do kamery (korzysta z komputera, telefonu wyposażonego w przednią kamerę). Sami nie możemy w żaden sposób przekazać poprzez iPhone obrazu swojemu odbiorcy.

 Co należy zrobić by używać iPhone do połączeń 3G?

Praktycznie nic – wystarczy mieć zainstalowany darmowy program Fring na swoim telefonie i cieszyć się z korzystania darmowych video połączeń korzystając np. z WiFi.

 Oczywiście to nie pierwsza aktualizacja video-połączeń z wykorzystanie aplikacji Ring. Wczęśniejsza aktualizacja dotyczyła telefonów z systemem Symbian S60 – które także mają możliwość prowadzenia video-połączeń.

Via

Be Sociable, Share!