Wavelog-blogger-client

Wavelog to bardzo funkcjonalna aplikacja, działająca na zasadzie klienta platform blogowych. Dzięki tej prostej aplikacji możemy szybko dodać wpis na naszego bloga wraz z plikami audio, video prosto ze swojego telefonu. Wavelog do projekt skierowany do posiadaczy telefonów z Symbian S60v3 OS, a platformy blogowe jakie obsługuje to: WordPress, Blogger, Drupal. Joomla a także współpraca z YouTube oraz Picasa.

Wavelog umożliwia nie tylko publikacje wpisu stworzonego na telefonie, ale także zapisywanie je w programie w celu późniejszej poprawki czy edycji wpisu. Aplikacja w pełni zintegrowana jest z siecią WiFi, dzięki czemu możemy znacznie ograniczyć koszty połączenia z Internetem. Oczywiście stworzony wpis możemy odpowiednio otagować, dodać linka czy przyporządkować do kategorii.

Wavelog-blogger-client-01 Wavelog-blogger-client-02

Aplikacja ta była testowana na telefonie Nokia N95, ale powinna sobie bez problemu Radzic z pozostałymi modelami telefonów z systemem Symbian S60v3. Istnieje także możliwość podglądu blogów stworzonych na platformie Blogger oraz WordPress (kliknij w linki).

Wavelog-blogger-client-03 Wavelog-blogger-client-04

Wavelog jest aplikacją darmową na 30 dni (wersja trial – POBIERZ). By zakupić aplikację i dowiedzieć się więcej  należy zajrzeć na stronę producenta – Telewaving.

Via & Via

Be Sociable, Share!