Nokia-C3-Nokia-C5

W 2009 roku Nokia zarejestrowała swoje nowe modele telefonów z serii X (Nokia X3 i Nokia X6). Niewiadome było jednak, jakie słuchawki kryją się pod serią C. Teraz możemy przypuszczać, że są to Nokia C3 i Nokia C5.

Oficjalna inauguracja tych dwóch modeli ma nastąpić 26 stycznia, czyli w dniu oficjalnej prezentacji iTablet firmy Apple. Czyżby Nokia chciała przyciszyć nieco wielką inauguracje nowego nabytku Nokii? Na to wygląda.

O takich wydarzeniach pisze wiele światowych portali branżowych, jak FoneArena, Mobile-review czy Unwiredview. Nokia C5 została zarejestrowana pod roboczym symbolem C5-00 lub RM-645 i ma być telefonem z obsługą sieci HSDPA, HSUPA, EDGE oraz oczywiście GSM. Natomiast Nokia C3 ma być modelem bardziej rozbudowanym i oprócz podstawowych funkcji ma posiadać WiFi oraz Bluetooth.

Zatem musimy czekać na to, co w następnych dniach się wydarzy. Możliwe jest także, że fińska firma zaprezentuje jeszcze innym model telefonu – np. pierwszy Dual – Sim. To oczywiście przypuszczenia, na które musimy poczekać przynajmniej do 26 stycznia.

Via

Be Sociable, Share!