Sony-Ericsson-Vivaz-11

Sony-Ericsson-Vivaz-04

Sony Ericsson Vivaz (Kurara) to nowy oficjalny nabytek firmy Sony Ericsson. Premiera była dosyć niespodziewana i raczej mało kto przypuszczał by SE wypuściło właśnie w tym czasie nowy model telefonu – a jednak.

Parametry telefonu Sony Ericsson Vivaz przedstawiają się bardzo interesująco – model wyposażony został w system Symbian S60v5 (jak większość nowoczesnych, dotykowych smartphonów Nokii). Ponadto na pokładzie Vivaz znajdziemy także wyświetlacz 3,2 cala (360×640), aparat 8,1 megapiksela z autofokusem i lampą błyskową; WiFi; Bluetooth 2.0; GPS; Google Maps; procesor 720MHz; tylko 75MB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia do 16GB poprzez karty MicroSD (karta 8GB w zestawie); odtwarzacz multimedialny – MP3, radio z RDS’em; TV-Out; szybki dostęp do Twittera i Facebooka.

Teraz nadeszła chwila na cennik – chyba nie miła wiadomość. Sony Ericsson Vivaz ma się pojawić w I kwartale tego roku, czyli maksymalnie do 3 miesięcy. Natomiast cena nowego telefonu SE ma wynieść trochę ponad 700$, tak więc ponad 2000zł. Jak na taki model, który nie wnosi wiele nowego na rynek telefonów komórkowych cena ta wydaje się być dosyć wysoką. Gdy porównamy ją do nowego telefonu Google Nexus One – poniżej 2000zł na Allegro, cena Vivaz wydaje się wręcz zaporowa.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć telefonu Sony Ericsson Vivaz – kliknij by powiększyć foto.

Sony-Ericsson-Vivaz-01 Sony-Ericsson-Vivaz-02 Sony-Ericsson-Vivaz-03 Sony-Ericsson-Vivaz-04 Sony-Ericsson-Vivaz-05 Sony-Ericsson-Vivaz-06 Sony-Ericsson-Vivaz-07 Sony-Ericsson-Vivaz-08 Sony-Ericsson-Vivaz-09 Sony-Ericsson-Vivaz-10 Sony-Ericsson-Vivaz-11

Via & Via

Be Sociable, Share!